Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★★

  • Moonfall

    ½

  • Celebrating Betty White: America's Golden Girl

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Live in Front of a Studio Audience: The Facts of Life and Diff'rent Strokes

    ★★★★★

  • A Very Boy Band Holiday

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady Gaga

    ★★★★★

  • 5 More Sleeps 'til Christmas

    ★★★★

  • A Loud House Christmas

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★★★

  • Brackish

    ★★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Under Wraps

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★★★

  • Citizen Hearst

    ★★★★★

  • Toxic: Britney Spears' Battle For Freedom

    ★★★

  • Controlling Britney Spears

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

  • Cry Macho

    ★★★★★

  • Sandra Day O'Connor: The First

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Karen

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • King Richard

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★★

  • The Loud House Movie

    ★★★★

  • Reminiscence

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Dawn of the Atomic Beast

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Storm Lake

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Sesame Street: 50 Years Of Sunny Days

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Chadwick Boseman: Portrait of an Artist

    ★★★★

  • The Ballerina

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★½

  • MTV Unplugged Presents: BTS

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½