• Bodies Bodies Bodies

  • Dashcam

  • Vikram

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Magic Spot

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Heropanti 2

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★½

  • The Northman

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Spaz

  • Hypochondriac

  • X

  • Gone in the Night

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Jethica

  • The Locust

  • The Lost City

  • Crows Are White

  • Deadstream

  • Everything Everywhere All at Once

  • Charlie Rackett and the Evil Sorcerer Killer

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Flux Gourmet

  • Kimi

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Yelling Fire In An Empty Theater

  • The Civil Dead

    ★★★½

  • Therapy Dogs

    ★★★★

  • Give Me Pity!

  • Navalny

    ★★★★

  • Piggy

  • God's Country

  • Alice

  • Something in the Dirt

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Hatching

  • The Event

  • Sharp Stick

  • Resurrection

  • Nanny

  • Snow White Dies at the End

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★

  • Master

  • Speak No Evil

  • Watcher

  • Honeycomb

    ★★★★

  • Fresh

  • Emergency

  • Scream

  • Fish Fingers

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Barber Westchester

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

  • Killing the Eunuch Khan

  • House of Gucci

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

  • Annaatthe

  • Diana: The Musical

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • The Timekeepers of Eternity

    ★★★★★

  • No Time to Die

  • You Are Not My Mother