• Iron Man

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★★★½

  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

    ★★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Persepolis

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Game of Thrones: The Story So Far

    ★★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ½

  • The Lovely Bones

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★½