Sort by
  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Moxie

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • The Little Things

  • Running From Rowan

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★

  • The Dig

    ★★★½

  • Locked Down

    ★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Education

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Prom

  • Superintelligence

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Small Axe

    ★★★½

  • A Teacher

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • Come Play

    ★★½

  • The Undoing

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • After We Collided

    ½

  • Project Power

    ★★