Sort by
  • Hamilton

    ★★★★

  • Little Women

    ★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Joker

  • First Cow

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★½

  • Vice

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★★★

  • A Star Is Born

  • Roma

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Black Panther

    ★½

  • Paddington 2

    ★★

  • La La Land

    ★★★

  • The Odd Life of Timothy Green

    ★★★★½

  • Tooth Fairy 2

    ★★★

  • The Iron Lady

    ★★

  • Hoodwinked Too! Hood VS. Evil

    ★★★★★

  • Mean Girls 2

    ★★★½

  • Yogi Bear

    ★★★½

  • The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

    ★★★★½

  • Seabiscuit

  • I Am Sam

    ★½

  • 102 Dalmatians

    ★★½

  • My Giant

    ★★★★

  • Twister

    ★★

  • Schindler's List

    ★★★

  • Weekend at Bernie's II

    ★★★★½

  • Thelma & Louise

    ★★★★★

  • Blue Velvet

    ★★★★★

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★½

  • The Elephant Man

  • The Return of the King

    ★★★

  • Gone with the Wind

    ★★