Sort by

Pepe has logged 234 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Harder They Fall

The Harder They Fall

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Bad Luck Banging or Loony Porn

Bad Luck Banging or Loony Porn

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Novice

The Novice

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Procession

Procession

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Swan Song

Swan Song

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Single All the Way

Single All the Way

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Memoria

Memoria

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bruised

Bruised

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Murina

Murina

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Pink Cloud

The Pink Cloud

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
They Made Us the Night

They Made Us the Night

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
The Gigantes

The Gigantes

2021
×
★★½
Edit this entry  
15
What Happened, Brittany Murphy?

What Happened, Brittany Murphy?

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Dog Who Wouldn't Be Quiet

The Dog Who Wouldn't Be Quiet

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Noise of Engines

The Noise of Engines

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Finch

Finch

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Papicha

Papicha

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Eternals

Eternals

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Cop Movie

A Cop Movie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Strawberry Mansion

Strawberry Mansion

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
90 Days to Election Day

90 Days to Election Day

2021
×
Edit this entry  
01
Happening

Happening

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
King Richard

King Richard

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
50 or Two Whales Meet at the Beach

50 or Two Whales Meet at the Beach

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Lost Flowers

Lost Flowers

2021
×
Edit this entry  
28
The Lost Leonardo

The Lost Leonardo

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Great Freedom

Great Freedom

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry