• Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★★

  • Bubble

    ★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Blacklight

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • My Son

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • The Misfits

  • F9

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Voyagers

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½