PEDRO ✨ has logged 30 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
★★½
Edit this entry  
26
Cheaper by the Dozen 2

Cheaper by the Dozen 2

2005
×
Edit this entry  
25
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Movie 43

Movie 43

2013
×
Read the review Edit this entry  
22
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Material Girls

Material Girls

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Cheaper by the Dozen

Cheaper by the Dozen

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Perfect Man

The Perfect Man

2005
×
★★½
Edit this entry  
18
Parker

Parker

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Greta

Greta

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★
Edit this entry  
11
Jonah Hex

Jonah Hex

2010
×
★½
Edit this entry  
11
Perfect Stranger

Perfect Stranger

2007
×
★★
Edit this entry  
10
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Serial Mom

Serial Mom

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Adjustment Bureau

The Adjustment Bureau

2011
×
Edit this entry  
03
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★★
Edit this entry  
03
X2

X2

2003
×
★★★½
Edit this entry  
02
Contagion

Contagion

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Witch

The Witch

2015
×
Edit this entry  
01
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
Read the review Edit this entry