PEDRO ✨ has logged 18 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Rich in Love

Rich in Love

2020
×
★★★
Edit this entry  
28
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
After

After

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★½
Edit this entry  
22
The DUFF

The DUFF

2015
×
★★
Edit this entry  
21
Anaconda

Anaconda

1997
×
★★★
Edit this entry  
20
Halloween

Halloween

1978
×
Read the review Edit this entry  
18
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Ouija

Ouija

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
★★
Edit this entry  
16
Rough Night

Rough Night

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★
Edit this entry  
15
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry