Sort by

Pedro has logged 17 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Another Round

Another Round

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Wrestler

The Wrestler

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Cat Returns

The Cat Returns

2002
×
★★★½
Edit this entry  
14
Ocean Waves

Ocean Waves

1993
×
★★½
Edit this entry  
13
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Game

The Game

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mank

Mank

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry