Sort by
  • Manhattan Murder Mystery

    ★★★★★

  • Garden of War

    ★★★★★

  • Frankenstein

    ★★★★

  • Un Chien Andalou

    ★★★★

  • All Nudity Shall Be Punished

    ★★★★½

  • Match Point

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Venom

    ★★½

  • Real Steel

    ★★★★½

  • Pixels

    ★★★½

  • Triangle

    ★★★★

  • Angel's Egg

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★

  • Twin Peaks: Fire Walk with Me

    ★★★★★

  • The Blair Witch Project

    ★★

  • Darkened Room

    ★★★★

  • Jobs

    ★★