Sort by

Hannah Frey has logged 44 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Collective

Collective

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Time

Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Mole Agent

The Mole Agent

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
News of the World

News of the World

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Werewolf Cop

Werewolf Cop

2019
×
Read the review Edit this entry  
22
Emma.

Emma.

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Grandma

Grandma

2015
×
★★★
Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Rules of Attraction

The Rules of Attraction

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Professor Marston and the Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Love & Basketball

Love & Basketball

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mamá

Mamá

2008
×
Edit this entry  
13
Everything in the End

Everything in the End

2021
×
Edit this entry  
13
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Identifying Features

Identifying Features

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Night Shifts

Night Shifts

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Slalom

Slalom

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Terminator

The Terminator

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
A Son

A Son

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Moxie

Moxie

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Who’s on Top?

Who’s on Top?

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Father

Father

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Love

Love

2015
×
Read the review Edit this entry  
04
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Care Bears Movie

The Care Bears Movie

1985
×
Read the review Edit this entry  
03
Nanny McPhee and the Big Bang

Nanny McPhee and the Big Bang

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fun with Dick and Jane

Fun with Dick and Jane

1977
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
Read the review Edit this entry