Sort by

Paul has logged 34 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Swallow

Swallow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Horse Girl

Horse Girl

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Marshall

Marshall

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Phone Booth

Phone Booth

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Maggie May

Maggie May

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Waffle

Waffle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Let the Right One In

Let the Right One In

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Nightmare in Canada: Canadian Horror on Film

Nightmare in Canada: Canadian Horror on Film

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tax Shelter Terrors

Tax Shelter Terrors

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
A Hidden Life

A Hidden Life

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Let the Right One In

Let the Right One In

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Chernobyl Diaries

Chernobyl Diaries

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Wild and Wonderful Whites of West Virginia

The Wild and Wonderful Whites of West Virginia

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Becky

Becky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Demon House

Demon House

2018
×
Read the review Edit this entry  
10
Birth of a Movement

Birth of a Movement

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The House of the Devil

The House of the Devil

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Chaplin Today: 'City Lights'

Chaplin Today: 'City Lights'

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cowspiracy: The Sustainability Secret

Cowspiracy: The Sustainability Secret

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Return to Horror High

Return to Horror High

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
One Cut of the Dead – Mission: Remote

One Cut of the Dead – Mission: Remote

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bear

Bear

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
I See You

I See You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
This House Has People in It

This House Has People in It

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry