pboo24 has logged 16 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

2008
×
Read the review Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Tombstone

Tombstone

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Saw II

Saw II

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Saw

Saw

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Raging Bull

Raging Bull

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Memento

Memento

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★½
Read the review Edit this entry