Sort by
  • Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

  • Blonde

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Dirtbag

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • The Grucifixion

  • South Park: Post COVID

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

  • The Black Phone

    ★★

  • Wolf

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Dug Days

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • 22 vs. Earth

  • Headspace Guide to Sleep

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Save Ralph

  • Seaspiracy

  • The Fallout

    ★★★★

  • South ParQ Vaccination Special

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Pilots

    ★★★★★

  • Downfalls High

  • Creating The Queen's Gambit

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • Night Shifts

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Tiger King

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Pete Davidson: Alive from New York