Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Creed III

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

    ★½

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • White Noise

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Schumacher

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Untold: Breaking Point

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Luca

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • Awake

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★½