Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • La mesías

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • Nowhere

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Reptile

    ★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Bikeriders

  • when you accidentally select MEET AT DOOR

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★

  • Maggie

    ★★

  • It's Not About Fear

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Cam Closer II

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Nightmare Radio: The Night Stalker

  • Searchers

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Clock

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★½

  • Leech

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • In the Dark

    ★★★★

  • Death Snot

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Snow Girl

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Missing

    ★★★★★

  • Stuck

    ★★★★

  • Kiddo

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Snow Globe

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Violet Butterfield: Makeup Artist for the Dead

    ★★½

  • Kickstart My Heart

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • How to Make A Ghost

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Peaches and Scream

    ★★

  • The Outside

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½