Sort by
  • Blow Out

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Alpha Virtues

    ★★★★★

  • Gone Baby Gone

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★½

  • Field of Dreams

    ★★★★

  • Batman Begins

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Animal House

    ★★★★

  • The Godfather

    ★★★★½

  • Rocky

    ★★★★