Sort by
  • The Exorcist

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Remember Me, If At All...

  • IXHA: Phantasma

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Wild Game

    ★★★★

  • Inventor Crazybrains and the Girl Called Bird

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Dysphoria

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Driving Mum

    ★★★★

  • Why Can’t You Just Talk Like a Normal Person

    ★★★★

  • This Hotel does not Exist in our Synthetic Reality

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Spectre

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★★

  • The Face Of Oblivion

    ★★★★

  • Anomalies (Anomalies)

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Breathe on Me

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Obsession Kills.

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • The Patient

    ★★★★

  • Sola Nox

  • Beast

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Prayers To Broken Stone

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Objectification

  • The Princess

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Night of the Coconut

    ★★★½

  • A Requiem for Sacred Ground

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★