Sort by
  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Clue

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • The Requin

  • Good Mourning

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Purge

  • Pleasure

    ★★★

  • In the Mouth of Madness

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Country Strong

    ★★

  • Butcher, Baker, Nightmare Maker

    ★★★★

  • Firestarter

  • Friday the 13th

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun

    ★★