• He's All That

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Jolt

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Wolfgang

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Dating & New York

    ★★½

  • The Lost Leonardo

    ★★★★

  • Catch the Fair One

    ★★★

  • The Novice

    ★★★★

  • India Sweets and Spices

    ★★★

  • Italian Studies

    ★★★

  • Ascension

    ★★★½

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★

  • Infinite

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Blue Miracle

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★

  • Hysterical

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Sound of Violence

    ★★★½

  • Violet

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Witch Hunt

    ★★★½

  • Paul Dood’s Deadly Lunch Break

    ★★★½

  • Our Father

    ★★

  • Here Before

    ★★★★

  • Subjects of Desire

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • The Oxy Kingpins

    ★★★

  • Ludi

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★½

  • The Blazing World

    ★★★

  • First Date

    ★★★

  • Jockey

    ★★★★