• Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★½

  • Woe

    ★★

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Without Grace

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Separation

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Happily

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Attack of the Murder Hornets

    ★★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★

  • In the Earth

    ★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Tiger

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Songbird

    ½

  • The Stand In

    ★½

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Caveat

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Percy

    ★★½

  • The Kid Detective

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Dave Not Coming Back

    ★★★★½

  • Run Hide Fight

    ★★★

  • Robin's Wish

    ★★★½

  • Come True

    ★★½

  • The Binge

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • The Funeral Home

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • The Speed Cubers

    ★★★★½