Sort by

Patrick has logged 14 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
Read the review Edit this entry  
04
Relic

Relic

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Meg 2: The Trench

Meg 2: The Trench

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Audition

Audition

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Secret Invasion

Secret Invasion

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Flash

The Flash

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Creed III

Creed III

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry