Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Viewing

    ★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ½

  • Black Adam

    ★½

  • Grimcutty

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★½

  • Smile

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Beast

    ★★½

  • Tiny Cinema

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★½

  • House of Darkness

    ★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • American Carnage

    ★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★