• Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Britney Vs Spears

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★

  • Controlling Britney Spears

  • Madonna - Madame X

    ★★

  • 9/11: Life Under Attack

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • The Sixth Reel

    ★★

  • Homebody

    ★★★★½

  • Reclaiming Amy

    ★★½

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★½

  • Sam Smith: Love Goes – Live at Abbey Road Studios

    ★★★

  • 1971: The Year That Music Changed Everything

    ★★★★

  • Cut!

    ★★★½

  • The Battle for Britney: Fans, Cash and a Conservatorship

  • MAX: Live from the Greek Theatre

  • Framing Britney Spears

  • Wendy Williams: What a Mess!

    ★★

  • Wendy Williams: The Movie

    ★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★½

  • Little Mix: LM5: The Tour Film

    ★★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★

  • Soul

  • Freaky

    ★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • Jump, Darling

    ★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • A New York Christmas Wedding

    ★★★

  • Black Is King

    ★★★★½

  • Host

  • Keith Haring: Street Art Boy

    ★★★★

  • Love Me Like You Should: The Brave and Bold Sylvester

    ★★★

  • The Complex

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Lady Gaga: Enigma - Live in Miami on Super Saturday Night

  • Disclosure

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★

  • Stage Mother

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

    ★★★

  • Kylie Minogue: Golden Live in Concert

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★½

  • Last Christmas

    ★★

  • Savage X Fenty Show

    ★★★★

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

    ★★½

  • Tall Girl

  • Jesy Nelson:

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • K-12

  • Judy

    ★★★½

  • Kathy Griffin: A Hell of a Story

    ★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • Madonna: World of Madame X

  • Kinky Boots: The Musical

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★½