Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • A Man

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★½

  • La maternal

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Something You Said Last Night

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Son

    ★★

  • Lord of the Ants

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★

  • On the Fringe

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • L'immensità

    ★★★

  • The March on Rome

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Monica

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Matchmaker

    ★★★★

  • Travelling

  • Wolf and Dog

    ★★★½

  • Casa Susanna

    ★★★

  • Beyond The Wall

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Pietà

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • The Beasts

    ★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • A Male

    ★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • The Super 8 Years

    ★★

  • Crimes of the Future

    ½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • The Water

    ★★★½

  • Brother and Sister

    ½

  • God's Creatures

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Alma Viva

    ★★★★

  • Girlfriends and Girlfriends

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Three Tidy Tigers Tied a Tie Tighter

    ★★½

  • Alcarràs

    ★★★★★

  • Lullaby

    ★★★

  • Through My Window

  • Piggy

    ★★★½

  • Leonor Will Never Die

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • ¡Dolores guapa!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Passenger

    ★★

  • The Grandmother

    ★★★½

  • Maixabel

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Other Tom

    ★★★

  • The Accusation

    ★★★½

  • Freaks Out

    ★★★½

  • Private Desert

    ★★★★½

  • The Box

    ★★★

  • The Catholic School

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★½

  • Out of Sync

    ★★★★

  • Lost Illusions

    ★★★★