pasha10 has logged 39 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
22
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Coco

Coco

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
30
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Lonesome Ghosts

Lonesome Ghosts

1937
×
Read the review Edit this entry  
16
The Skeleton Dance

The Skeleton Dance

1929
×
Edit this entry  
09
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
Edit this entry  
06
McFarland, USA

McFarland, USA

2015
×
★★★
Edit this entry  
02
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
10
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
Edit this entry  
17
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

2011
×
★★★½
Edit this entry  
29
Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Transformers

Transformers

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★★
Edit this entry  
22
F9

F9

2021
×
★★★★
Edit this entry  
20
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Terminator

The Terminator

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Pokémon the Movie: White - Victini and Zekrom

Pokémon the Movie: White - Victini and Zekrom

2011
×
★★
Edit this entry  
01
Minority Report

Minority Report

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Edit this entry  
29
Pokémon Ranger and the Temple of the Sea

Pokémon Ranger and the Temple of the Sea

2006
×
★★
Edit this entry  
26
Predator

Predator

1987
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★½
Edit this entry