Sort by
  • Lady Snowblood

    ★★★★

  • Creepshow

    ★★★★★

  • Night of the Living Dead

    ★★★★

  • The Machine Girl

    ★★★★

  • Opera

    ★★★★

  • Cryptic Plasm

    ★★★★★

  • Intruder

    ★★★★

  • You're Next

    ★★★★

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Hardcore Henry

    ★★★★

  • Slither

    ★★★★

  • Oldboy

    ★★★★★

  • Maniac

    ★★★★★

  • The Poughkeepsie Tapes

    ★★★★★

  • The Beyond

    ★★★★★

  • Gozu

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Tetsuo: The Iron Man

    ★★★★★