• The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Let's Stop at the Morgue

    ★★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★★

  • Horror Noire

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Symbolicus Vol. 2

    ★★★★★

  • Fauci

    ½

  • Charlotte's Net: REDACTED

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • The Legend of Fall Creek

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Black Pumpkin

    ★★★★

  • Skull: The Mask

    ★★★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★

  • Antrum

  • Extremity

    ★★★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Nun

    ★★½

  • Gags The Clown

  • Motion Pictures

    ★★★½

  • Rocks Off

    ★★★★

  • Creep 2

  • The Houses October Built 2

  • It

    ★★★½

  • Haunters: The Art of the Scare

    ★★½

  • Torment

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★

  • Terrifier

  • The Void

  • Sickhouse

    ★★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Atrocious

    ★★★★½

  • Hell House LLC

    ★★★★½

  • Hardcore Henry

    ★★★★

  • Green Room

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • The Demolisher

  • Hi-8 (Horror Independent 8)

    ★★★★

  • Charlie's Farm

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • The Houses October Built

  • Circus of the Dead

    ★★★★

  • Creep

  • Hotel Inferno

    ★★★★

  • Cryptic Plasm

    ★★★★★

  • All Hallows' Eve

  • WNUF Halloween Special

    ★★★★

  • All Cheerleaders Die

    ★★½

  • The Purge

    ★★★½

  • V/H/S/2

    ★★★★½

  • The ABCs of Death

  • Dredd

    ★★★★

  • V/H/S

    ★★★★

  • Found

    ★★★★★

  • Inbred

    ★★★★

  • You're Next

    ★★★★

  • Adam Chaplin

    ★★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • Hobo with a Shotgun

    ★★★★

  • Dream Home

    ★★★★★

  • Crank: High Voltage

    ★★★★

  • Laid to Rest

    ★★★★★

  • Martyrs

    ★★★★★

  • The Dark Knight

  • S&M: Short and Male

    ★★

  • The Machine Girl

    ★★★★