Sort by
  • Best. Christmas. Ever!

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★½

  • The Killer

    ★★★

  • The Final Game of Death

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Prom Pact

    ★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Jope – Just Think for Yourself

    ★★★

  • You People

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

    ★★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Paradise City

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Feed

  • Black Adam

  • Grimcutty

    ½

  • Halloween Ends

    ½

  • Soviet Bus Stops

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Grump: In Search of an Escort

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Welcome to the Club

  • Dead for a Dollar

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Samaritan

  • Secret Headquarters

  • Fall

  • Prey

    ★★½

  • Luck

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Persuasion

    ★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★