Sort by

PAPASWAMP has logged 13 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
The Kindred

The Kindred

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Lifeforce

Lifeforce

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Benny's Video

Benny's Video

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Who Can Kill a Child?

Who Can Kill a Child?

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Funhouse

The Funhouse

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
23
X

X

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Inside

Inside

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Martyrs

Martyrs

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Batman

The Batman

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry