• Army of the Dead

    ★★½

  • Undine

    ★★★★

  • Mon amour

    ★★★★

  • Daughters of the Dust

    ★★★★★

  • The Free Ones

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★

  • Just Don't Think I'll Scream

    ★★★★

  • There Are No False Undertakings

    ★★★★

  • City Hall

    ★★★★

  • L.627

    ★★★★

  • The Watchmaker of St. Paul

    ★★★★

  • Funeral Parade of Roses

    ★★★★½

  • Mind Game

    ★★★★½

  • A Touch of Zen

    ★★★★★

  • The Time to Live and the Time to Die

    ★★★★½

  • Asako I & II

    ★★★★

  • Wintopia

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½