Sort by

panicjrcress has logged 23 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Avatar

Avatar

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Armageddon Time

Armageddon Time

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
V/H/S/99

V/H/S/99

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Transformers: The Movie

The Transformers: The Movie

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
A Simple Plan

A Simple Plan

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Occult

Occult

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Men

Men

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Noroi: The Curse

Noroi: The Curse

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
RRR

RRR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
X

X

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Morbius

Morbius

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry