Sort by

Lauren has logged 126 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Coward Private James

The Coward Private James

×
Read the review Edit this entry  
13
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Green Day: Bullet in a Bible

Green Day: Bullet in a Bible

2005
×
Read the review Edit this entry  
22
CKY2K

CKY2K

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Never Been Kissed

Never Been Kissed

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jackass 2.5

Jackass 2.5

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Steve-O: Gnarly

Steve-O: Gnarly

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
This Is Paris

This Is Paris

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Steve-O: PCP Saved My Life

Steve-O: PCP Saved My Life

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jackass 3.5

Jackass 3.5

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Steve-O: Demise and Rise

Steve-O: Demise and Rise

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Don't Try This at Home – The Steve-O Video Vol. 2: The Tour

Don't Try This at Home – The Steve-O Video Vol. 2: The Tour

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Steve-O: Guilty as Charged

Steve-O: Guilty as Charged

2016
×
Read the review Edit this entry  
13
Trash Humpers

Trash Humpers

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
WNUF Halloween Special

WNUF Halloween Special

2013
×
Read the review Edit this entry  
12
Jackass 2.5

Jackass 2.5

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
CKY 4 The Latest & Greatest

CKY 4 The Latest & Greatest

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
CKY 3

CKY 3

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
CKY2K

CKY2K

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
CKY

CKY

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Stories We Tell

Stories We Tell

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Antrum

Antrum

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Christine

Christine

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ride Your Wave

Ride Your Wave

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
It Follows

It Follows

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Little Mermaid

The Little Mermaid

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
One More Time with Feeling

One More Time with Feeling

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
20,000 Days on Earth

20,000 Days on Earth

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Berlin Syndrome

Berlin Syndrome

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Twins

Twins

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Maximum Overdrive

Maximum Overdrive

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Come and See

Come and See

1985
×
Read the review Edit this entry  
19
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Veronica

Veronica

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ghostwatch

Ghostwatch

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry