Sort by
  • People's Wedding

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Fossil

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Cook

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Phaedra

  • Black Adam

    ★★½

  • Omegle

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Opened

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • RRR

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Six

    ★½

  • Through My Window

    ★★

  • Conjugal Visit

  • Dustland

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Controller

    ★½

  • Finch

    ★★½

  • Soft Rain

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Killer Pizza

    ★½

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Belfast

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

  • A Hero

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Cyan Eyed

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Oasis

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Cera

  • Mortal Kombat

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • Venus

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Music

    ½

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★★

  • Loop

    ★★★★★

  • Breach

  • The Call

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★½

  • Two Distant Strangers

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Mank

    ★★½

  • Autonomous

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★

  • A Perfect Enemy

    ★½

  • Freaky