• Close

    ★★★★½

  • Broker

    ★★

  • Pacifiction

  • Elvis

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★

  • Leila's Brothers

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • The Silent Twins

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • The Natural History of Destruction

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • November

    ★★½

  • Forever Young

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Brother and Sister

    ★½

  • The Night of the 12th

    ★★★

  • Boy from Heaven

    ★★★½

  • Harka

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Armageddon Time

  • Dodo

  • Tchaikovsky’s Wife

    ★★★★

  • The Eight Mountains

    ★★★★½

  • Exterior Night

    ★★★½

  • For the Sake of Peace

    ★★★

  • Nostalgia

    ★★

  • Joyland

    ★★★★

  • The Worst Ones

    ★★★★

  • Plan 75

    ★★★

  • Final Cut

    ★★★½

  • Mar de Dentro

    ★★★★

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Making of Rocky vs. Drago by Sylvester Stallone

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • Warning

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★

  • Midnight Mass

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Toolbox Killer

    ★★

  • Squid Game

  • Rolê - Stories of Brazilian Protests in Malls

    ★★★