Opazo has logged 15 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
District 9

District 9

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Predator

The Predator

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Dallas Buyers Club

Dallas Buyers Club

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Predators

Predators

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Predator 2

Predator 2

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Predator

Predator

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Detective

Detective

×
Read the review Edit this entry  
01
Hunger

Hunger

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry