• La Revancha del Titán

    ★★★

  • Rutaceae

    ★★★★

  • The Lift

  • Outside the Wire

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles

  • Death to 2020

  • Tell Me When

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Human Animals

    ★★★

  • Songbird

  • The Midnight Sky

  • Easter Eggs

    ★★★

  • Tacto

    ★★

  • Crazy For Change

  • The Call

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Ok, It's Fine

    ★★★★

  • La Mancha Negra

    ★★★

  • Estanislao

    ★★

  • Same/Different/Both/Neither

    ★★

  • Dance of the Forty One

    ★★★★★

  • Xico's Journey

    ★★

  • Hillbilly Elegy

  • Antonio Machado: los días azules

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Life Ahead

    ★★

  • Son of Monarchs

    ★★★★

  • The Day of the Lord

    ★★★★

  • Sudden

    ★★

  • Kpaima

    ★★★★

  • Jaguar

    ★★★

  • Lily

    ★★

  • Two Cacti

    ★★★★

  • Tiong Bahru Social Club

    ★★

  • Originless

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Domingo

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★★

  • Nocturne

    ★★★★

  • The Banishing

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Cross the Line

    ★★★★

  • Dana

    ★★★★

  • Sol y tud

  • The Old Ways

    ★★

  • Run

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Black Box

    ★★★

  • You've Got This

  • Violent Delights

  • The Night Flowers

    ★★

  • Secret Society of Second Born Royals

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • La Bruja

    ★★

  • Coven

    ★★★

  • Dar-Dar

    ★★★★★

  • The Paramedic

    ★★

  • Violation

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Dad Wanted

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Beginning

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • New Order

    ★★

  • Tragic Jungle

    ★★