Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Turning Red

  • Spider-Man: No Way Home

  • House of Gucci

    ★★

  • Eternals

  • Encanto

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Luca

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Soul

  • Palm Springs

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The Grudge

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ½

  • Ready or Not

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

  • Christopher Robin

    ★★★★½

  • Incredibles 2

  • Deadpool 2

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Arrivano i prof

    ½

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★

  • It

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Moana

    ★★★

  • Split

    ½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Captain America: Civil War

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Perfect Strangers

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★½

  • Ant-Man

  • Jurassic World

  • Sicario

    ★★★★½

  • Inside Out

  • The Lobster

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron