• Save Ralph

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Long Toast

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

    ½

  • Hamilton

    ★★★

  • Rhubarb

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • YouTube Rewind 2019: For the Record

    ½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Knives Out

    ★★½

  • The Platform

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Descendants 3

    ½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Murder Mystery

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Aladdin

    ½

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Holmes & Watson

    ½

  • YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Bird Box

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Chinese Portrait

    ★★★★½

  • Overlord

    ★★½

  • mid90s

    ★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • The Happytime Murders

    ½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Possum

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Game Over, Man!

    ★★

  • Ready Player One

    ★½

  • A Wrinkle in Time

    ½

  • Black Panther

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★½

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • 2036: Nexus Dawn

    ★★½

  • Death Note

    ½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Descendants 2

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • MFKZ

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Baywatch

    ½

  • My Friend Dahmer

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • Sandy Wexler

    ★★