• The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Once More, My Darling

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The NeverEnding Story

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Party Girl

    ★★★★

  • The Witches

    ★★★★

  • Spy Kids

    ★★★★

  • Shopworn

    ★★★

  • The Cat and the Fiddle

    ★★★★

  • He Was Her Man

    ★★★½

  • The Mask

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Thor

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★½