Sort by
  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Becky

    ★★★½

  • The High Note

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Capone

    ★★★½

  • Valley Girl

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Tiger King

    ★★★½

  • I Still Believe

    ★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Spaceship Earth

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Relic

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • My Spy

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Underwater

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Blood Machines

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★½

  • Ema

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • The Kitchen

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★