Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Jeanne du Barry

    ★★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • An Afternoon at My Khe

  • 65

    ★★★

  • Afire

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Superposition

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★★

  • Bank of Dave

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Unruly

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Snow and the Bear

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Love Life

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • LOLA

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Visitor from the Future

    ★★★

  • A Hundred Flowers

    ★★★½

  • No Dogs or Italians Allowed

    ★★★★

  • Blind Willow, Sleeping Woman

    ★★★★

  • Pacifiction

    ★★★★

  • The Blue Caftan

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • The Innocent

    ★★★½

  • Nostalgia

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Falcon Lake

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • Revoir Paris

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Plan 75

    ★★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★½

  • EO

    ★★★★

  • Alma Viva

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

  • Return to Dust

    ★★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Catcall: Omega Violence

    ★★★½

  • New York Ninja

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½