Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Sean eternos: Campeones de América

    ★★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Metal Lords

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • ariana grande: positions album performance

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • VIRGO

  • The Dig

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The King

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • BIOS: Gustavo Cerati

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★½

  • The Babysitter

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • A Dog's Purpose

  • Split

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★½

  • The Founder

  • American Honey

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • The Book of Life

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Tropico

    ★★★★★

  • The Bling Ring

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • Ruby Sparks

    ★★★½

  • What's Your Number?

    ★★

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★½

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Alice in Wonderland

  • The Runaways

    ★★★★★

  • Sherlock Holmes

    ★★★★½

  • Avatar

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★½

  • Coraline

  • (500) Days of Summer

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½