Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Ghosted

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Allelujah

    ★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • The Lost King

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Fisherman's Friends: One and All

    ★★★½