Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Friends: The Reunion

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • The Ripper

    ★½

  • Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★

  • Soul

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Michael McIntyre: Showman

  • Another Round

    ★★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★½

  • Enforcement

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Blokhavn

  • Out

    ★★★★

  • Defending Jacob

  • Extraction

    ★½

  • Mulan

  • Emma.

    ★★★

  • 365 Days

    ★½

  • Lost Girls

    ★★

  • Loop

    ★★★½

  • Wind

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • The Good Liar

    ★★★½

  • Collision

  • Valhalla

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Zulu Comedy Galla 2019

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Float

    ★★★★

  • The Red Sea Diving Resort

    ★★½

  • A Rainy Day in New York

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★½

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Domino

    ½

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Chernobyl

  • The Neighbors' Window

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Pain and Glory

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • Polar

    ★★

  • Glass

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Aquaman

  • Robin Hood

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

  • Auntie Edna

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • The Purity of Vengeance

  • Night Hunter

  • Venom

    ★★★½