Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Ghost Adventures: Devil Island

    ★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Fremont

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Carmen

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★