Sort by
  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • Choose Love

    ½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Through My Window: Across the Sea

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Bama Rush

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love Again

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Black Adam

  • The Storied Life of A.J. Fikry

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★