Sort by
  • The Nun II

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Missing

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Blonde

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Crush

    ★½

  • Polar Bear

    ★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

  • Better Nate Than Ever

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Death to 2021

    ½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★