Sort by
  • Wonka

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ½

  • The Flash

    ★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Facing Monsters

    ★★½